VÝKUP AUTOMOBILŮ A EKOLOGICKÁ LIKVIDACE AUTOMOBILŮ

volejte 703 615 630  po-pá 8-17h / dotazy na díly jen přes formulář na díly

Výkup havarovaných aut Konice

VOLEJTE 703 615 630 / po-pá 8–17h / DOTAZY NA DÍLY JEN PŘES FORMULÁŘ

Pro konkrétní nabídku za váš automobil stačí vyplnit náš formulář a nebo kontaktovat naše operátory na telefonu . V případě výkupu celého automobilu k dalšímu použití a nebo výkupu automobilu na náhradní díly vás bude obratem kontaktovat jeden z našich specialistů na výkup automobilů. Vlastníme víc jak 135 odtahových vozů po celé ČR, takže není problém auto u vás vyzvednout. V případě automobilu k ekologické likvidaci s vámi vše dořeší naši operátoři + konkrétní kolega, který bude mít váš vůz na starosti. Výkupní ceny a zařazení se logicky rozlišuje podle vašeho automobilu, jeho stavu, roku výroby, eventuelně použitelnosti na náhradní díly a také zda dle našich zkušeností je ještě o díly z daného automobilu zájem. Výkup havarovaných aut, Konice.

K výkupům automobilů a likvidacím automobilů je odtah zdarma

Výkup havarovaných aut, Konice.

Výkup automobilů

Výkup automobilů s odměnou 4.000 až 40.000 Kč za každý vůz platí pro automobily, kde je možná oprava jak bouraného či jinak poškozeného a nebo porouchaného automobilu a je ekonomicky možné tyto opravy podstoupit a je možný zájem o následný prodej tohoto vozu. Zbavíme vás starostí s opravou a dalšími problémy s tím spojených včetně časových — svoje peníze máte hned na ruku a navíc nikam nemusíte — vše vyřídíme my.Nabídneme vám odtah z místa kde automobil stojí, převzetí právní odpovědnosti a vyplatíme vám odměnu dle konkrétního automobilu 4.000 až 40.000 Kč rovnou na místě. Stačí pouze vyplnit formulář na těchto stránkách a nebo zavolat našim operátorům na 703 615 630po-pá 8–17h. Vykupujeme osobní automobily, dodávky, nákladní auta ale také veterány. Výkup havarovaných aut, Konice.

Výkup automobilů na náhradní díly

V případě, že oprava vašeho bouraného či jinak poškozeného a nebo porouchaného automobilu je již ekonomicky nerentabilní ale stále se jedná o automobil, z kterého je mezi našimi zákazníky zájem o náhradní díly jsme schopni vám za takové auto nabídnout odměnu, která se v tomto případě pohybuje v rozpětí 500 až 20.000 Kč. Musí se ale jednat o automobil na díly zajímavý, ne atypický a díly z tohoto vozu musí být použitelné. Pro automobil si přijedeme až k vám s odtahem zdarma, vystavíme vám protokol nutný k odhlášení na dopravním inspektorátu a nabídneme odměnu pro vás v rozpětí 500 až 20.000 Kč. Vy nikam nemusíte a máte vše vyřízené rovnou — stačí pouze vyplnit formulář na těchto stránkách a nebo zavolat našim operátorům na 703 615 630po-pá 8–17h. Výkup havarovaných aut, Konice. Vykupujeme osobní vozidla, dodávky ale i nákladní auta ale také veterány.

Formulář k výkupu nebo likvidaci automobilů, Konice v obci výkup havarovaných aut.

Ekologická likvidace automobilů

Je-li váš automobil příliš starý a již se nevyplatí oprava a dle našich zkušeností není mezi našimi zákazníky o díly z tohoto automobilu již zájem — nezbývá nic jiného než ekologická likvidace automobilů. V případě ekologické likvidace automobilu vám můžeme nabídnout odtah zdarma přímo z místa, kde automobil stojí, garanci vystavení protokolu o provedené ekologické likvidaci automobilu nutného k odhlášení na dopravním inspektorátu a odměnu 0 až 500 Kč, jejíž výše závisí na aktuálních výkupních cenách železa a konkrétním automobilu. Vy nikam nemusíte a máte vše vyřízené rovnou — stačí pouze vyplnit formulář na těchto stránkách a nebo zavolat našim operátorům na 703 615 630po-pá 8–17h. Výkup havarovaných aut, Konice.

Likvidujeme osobní automobily,dodávky ale i nákladní auta ale také veterány.

Vaše Výkup havarovaných aut Konice.