VÝKUP AUTOMOBILŮ A EKOLOGICKÁ LIKVIDACE AUTOMOBILŮ

volejte 703 615 630  po-pá 8-17h / dotazy na díly jen přes formulář na díly

Výkup automobilů, výkup automobilů na náhradní díly a ekologická likvidace automobilů po celé ČR

Pro konkrétní nabídku za váš automobil stačí vyplnit náš formulář a nebo kontaktovat naše operátory na telefonu 703 615 630po-pá 8–17h. V případě výkupu celého automobilu k dalšímu použití a nebo výkupu automobilu na náhradní díly vás bude obratem kontaktovat jeden z našich specialistů na výkup automobilů. Vlastníme víc jak 135 odtahových vozů po celé ČR, takže není problém auto u vás vyzvednout. V případě automobilu k ekologické likvidaci s vámi vše dořeší naši operátoři + konkrétní kolega, který bude mít váš vůz na starosti. Výkupní ceny a zařazení se logicky rozlišuje podle vašeho automobilu, jeho stavu, roku výroby, eventuelně použitelnosti na náhradní díly a také zda dle našich zkušeností je ještě o díly z daného automobilu zájem.

K výkupům automobilů a likvidacím automobilů je odtah zdarma

Výkup automobilů, výkup automobilů na náhradní díly a ekologická likvidace automobilů po celé ČR.

Výkup automobilů

Výkup automobilů s odměnou 4.000 až 40.000 Kč za každý vůz platí pro automobily, kde je možná oprava jak bouraného či jinak poškozeného a nebo porouchaného automobilu a je ekonomicky možné tyto opravy podstoupit a je možný zájem o následný prodej tohoto vozu. Zbavíme vás starostí s opravou a dalšími problémy s tím spojených včetně časových — svoje peníze máte hned na ruku a navíc nikam nemusíte — vše vyřídíme my. Nabídneme vám odtah z místa kde automobil stojí, převzetí právní odpovědnosti a vyplatíme vám odměnu dle konkrétního automobilu 4.000 až 40.000 Kč rovnou na místě. Stačí pouze vyplnit formulář na těchto stránkách a nebo zavolat našim operátorům na 703 615 630po-pá 8–17h. Vykupujeme osobní automobily, dodávky, nákladní auta ale také veterány.

Výkup automobilů na náhradní díly

V případě, že oprava vašeho bouraného či jinak poškozeného a nebo porouchaného automobilu je již ekonomicky nerentabilní ale stále se jedná o automobil, z kterého je mezi našimi zákazníky zájem o náhradní díly jsme schopni vám za takové auto nabídnout odměnu, která se v tomto případě pohybuje v rozpětí 500 až 20.000 Kč. Musí se ale jednat o automobil na díly zajímavý, ne atypický a díly z tohoto vozu musí být použitelné. Pro automobil si přijedeme až k vám s odtahem zdarma, vystavíme vám protokol nutný k odhlášení na dopravním inspektorátu a nabídneme odměnu pro vás v rozpětí 500 až 20.000 Kč. Vy nikam nemusíte a máte vše vyřízené rovnou — stačí pouze vyplnit formulář na těchto stránkách a nebo zavolat našim operátorům na 703 615 630po-pá 8–17h. Vykupujeme osobní vozidla, dodávky ale i nákladní auta ale také veterány.

Ekologická likvidace automobilů

Je-li váš automobil příliš starý a již se nevyplatí oprava a dle našich zkušeností není mezi našimi zákazníky o díly z tohoto automobilu již zájem — nezbývá nic jiného než ekologická likvidace automobilů. V případě ekologické likvidace automobilu vám můžeme nabídnout odtah zdarma přímo z místa, kde automobil stojí, garanci vystavení protokolu o provedené ekologické likvidaci automobilu nutného k odhlášení na dopravním inspektorátu a odměnu 0 až 500 Kč, jejíž výše závisí na aktuálních výkupních cenách železa a konkrétním automobilu. Vy nikam nemusíte a máte vše vyřízené rovnou — stačí pouze vyplnit formulář na těchto stránkách a nebo zavolat našim operátorům na 703 615 630po-pá 8–17h. Likvidujeme osobní automobily, dodávky ale i nákladní auta ale také veterány.

Ekologická likvidace a výkup aut – formulář

Prosíme o vyplnění a my vás budeme kontaktovat s naší nabídkou v co nejkratším termínu po-pá 8–17h.

Odesláním poptávky souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

Formulář na díly

Máte-li dotaz ohledně dílů vyplňte prosím tento formulář (NEVOLEJTE NA TEL, TAM VÁM S DÍLY NIKDO NEPOMŮŽE A BUDETE ZBYTEČNĚ ZDRŽOVAT JAK NÁS TAK SAMI SEBE) a my se vám ozveme v pracovní době po-pá 8–17h / do max. 2h v případě, že vámi požadovaný díl budeme mít k dispozici — když se do 2h neozveme je nám líto ale vámi požadovaný díl není skladem. Náš automatický systém zjistí nejenom dostupnost požadovaného dílu ale i v jakém konkrétním skladu je k dispozici a zda je možné vzhledem k povaze dílu a lokalitě odkud jste vy a kde je konkrétní díl je možné jej vyzvednout osobně a nebo zaslat poštou a bude vás kontaktovat kolega z nejbližšího skladu kde je díl k dispozici a domluví s vámi cenu a podrobnosti.

Lokalitou zde uvedenou se myslí lokalita kde jste vy a kde vy díly hledáte, ne lokalita kde my máme sklad — toto se v určitých lokalitách může ale nemusí shodovat — berte to tak že vy zde díl hledáte a náš systém se vám díl pokusí někde najít — ten z našich kolegů/partnerů kdo vámi hledaný díl mít bude se vám ozve a můžete se domluvit na podrobnostech.

Odesláním poptávky souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

SEZNAM PARTNERŮ

Seznam státem opravněných firem dle vašeho kraje (firmy, od kterých budete mít protokol k likvidaci).

mapa partnerů